Najbardziej aktualne informacje o nas znajdziesz na Facebooku

23 listopada 2013 godz. 18.00 - Ursynowskie Święto Muzyki Chóralnej


Wystąpimy w kościele św. Tomasza Apostoła w Warszawie (Ursynów, ul. Dereniowa 12). Odbędzie się tam Ursynowskie Święto Muzyki Chóralnej - wspólny koncert trzech chórów: “Ursynovia Cantabile” Ursynowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. J. U. Niemcewicza przy SGGW, “Cantate Domino” z parafii p.w. Ofiarowania Pańskiego w Warszawie oraz “Ars Cantaty”. Koncert będzie nawiązywał do obchodów święta patronki muzyki - świętej Cecylii.
Wydarzenie jest współfinansowane przez Dzielnicę Ursynów m. st. Warszawy.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

10 listopada 2013 godz. 11 - Pieśni i piosenki niepodległościowe


W niedzielę w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie (ul. Długa 13/15) w koncercie zatytułowanym „PIEŚNI I PIOSENKI NIEPODLEGŁEJ POLSKI” „Ars Cantata” wystąpi w towarzystwie Męskiego Zespołu Wokalnego „Calvi Cantores” z Knurowa pod dyrekcją Tomasza Sadownika. W programie tradycyjne pieśni patriotyczne oraz znane piosenki żołnierskie. W drugiej części koncertu zespoły przybliżą nam klimat pierwszych lat niepodległej Polski, prezentując popularne piosenki z tamtego okresu w aranżacji na chór (m. in. „Całuję Twoją dłoń madame”, „Zimny drań”, „Śpij kochanie”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Co nam zostało z tych lat”). Wcześniej chóry usłyszymy podczas mszy św. o godz. 10.00 Wstęp na koncert jest bezpłatny, a zorganizowano go dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Obrony Narodowej.
Zapraszamy!

23 czerwca 2013 godz. 13 - Koncert w parafii wojskowej


Chór Ars Cantata wystąpi z koncertem w Parafii Wojskowej p.w. bł. Jana Pawła II w Wesołej (ul. Okuniewska 1, przy Placu Wojska Polskiego), która świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Początek koncertu bezpośrednio po mszy na g.12.00.
Zapraszamy!

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...