Najbardziej aktualne informacje o nas znajdziesz na Facebooku

11 listopada 2014 - Koncert w Wesołej


W 11 listopada szczególnie zapraszamy do posłuchania Ars Cantaty na żywo tych słuchaczy, którzy na nasze warszawskie koncerty mają nie po drodze. Wystąpimy z koncertem “1944. Chwała bohaterom” przygotowanym na 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. W programie Msza Polska Jana Maklakiewicza do słów Marii Szpyrkówny oraz poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w interpretacji uznanych polskich kompozytorów muzyki chóralnej (m. in. Józef Świder, Jan Antoni Wichrowski). Partię solową w Mszy Polskiej wykona Anna Celmer-Falkiewicz (sopran), a na organach zagra Adam Hrynkiewicz.

  • 11.11.2014 r. godz. 12.45 – Warszawa-Wesoła, Kościół p.w. św. Jana Pawła II, ul. Okuniewska 1


Koncert bezpośrednio po mszy.

Koncert zorganizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Obrony Narodowej.

Wstęp wolny.

26 października 2014 godz. 16.00 - Koncert w kościele św. Jakuba


W kościele przy Placu Narutowicza wystąpimy we wspólnym koncercie chóralnym „Cantemus!” Na program naszego recitalu złożą się głównie utwory polskich kompozytorów. Obok Ars Cantaty można będzie posłuchać zespołów działających na co dzień na Ochocie.

To wydarzenie współfinansuje m. st. Warszawa, Dzielnica Ochota.

Wstęp wolny.

12, 19, 26 października 2014 - Koncerty w okolicach Warszawy


W 3 kolejne niedziele października szczególnie zapraszamy do posłuchania Ars Cantaty na żywo tych słuchaczy, którzy na nasze warszawskie koncerty mają nie po drodze. Wystąpimy z koncertem “1944. Chwała bohaterom” przygotowanym na 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. W programie Msza Polska Jana Maklakiewicza do słów Marii Szpyrkówny oraz poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w interpretacji uznanych polskich kompozytorów muzyki chóralnej (m. in. Józef Świder, Jan Antoni Wichrowski). Partię solową w Mszy Polskiej wykona Anna Celmer-Falkiewicz (sopran), a na organach zagra Adam Hrynkiewicz.

  • 12.10.2014 r. godz. 12.00 – Skierniewice, Kościół Wniebowzięcia NMP, pl. Jana Pawła II 1
  • 19.10.2014 r. godz. 12.00 – Zegrze, Kościół św. Gabriela Archanioła, ul. płk. Drewnowskiego 1a


Wszystkie koncerty bezpośrednio po mszy.

Koncerty zorganizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Obrony Narodowej.

Wstęp wolny.

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...