Najbardziej aktualne informacje o nas znajdziesz na Facebooku

29 listopada 2015 - Koncert z cyklu "Bóg, Honor, Ojczyzna"


W niedzielę 29 listopada o godz. 12.45 (bezpośrednio po mszy) zapraszamy do kościoła garnizonowego pw. św. Jana Pawła II w Warszawie-Wesołej na wyjątkowy, multimedialny koncert poświęcony postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego. W wykonaniu chóru kameralnego Ars Cantata Klubu Inteligencji Katolickiej pod dyrekcją Anny Celmer-Falkiewicz usłyszymy m. in. kompozycje Góreckiego, Świdra, Wichrowskiego, Jańczaka, de Marziego oraz “Motety” Karla Jenkinsa. Prezentację multimedialną przybliżającą sylwetkę Ojca Kolbego, patrioty i kapłana przedstawi młodzież z Centrum Edukacyjnego “Trampolina I” w Warszawie-Aninie pod kierunkiem ks. Adama Gołębiaka.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod hasłem “Bóg, Honor, Ojczyzna”, poświęconych sylwetkom polskich duchownych - patriotów naszych czasów. Koncerty zorganizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Obrony Narodowej. Wstęp wolny.

5 listopada 2015 - Dołącz do chóru kameralnego Ars Cantata!


Ars Cantata w Warszawie poszukuje sopranów, altów, tenorów i basów, chętnych do współpracy!

· lubisz śpiewać?
· śpiew jest Twoją pasją, którą chciałabyś/chciałbyś rozwijać?
· chcesz ćwiczyć swoje umiejętności w przyjaznym zespole oraz brać udział w ciekawych projektach muzycznych?

Jeśli tak to szukamy właśnie CIEBIE!

Wykształcenie muzyczne NIE jest wymagane, nie bój się! Wystarczy Twoja pasja i zaangażowanie!

Próby odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki w godzinach 18:30 - 20:30 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Jeśli jesteś chętna/chętny - prosimy o kontakt na agata@arscantata.pl

Gotowi na przygodę?
Do zobaczenia na próbie!

18 października 2015 - Koncert w Rzeszowie


W niedzielę 18 października 2015 zapraszamy na nasz koncert do Rzeszowa.
W kaplicy parafii p.w. bł. ks. Jerzego Popiełuszki na osiedlu Zawiszy Czarnego, po Mszy Św. o g.11.00 wystąpimy z koncertem pt. „Bóg-Honor-Ojczyzna”.
Koncert odbędzie się w przeddzień pierwszego w tej parafii odpustu i poświęcony zostanie postaci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
Podczas koncertu usłyszeć będzie można m.in. utwory Józefa Świdra, Jana Antoniego Wichrowskiego, Karla Jenkinsa, Piotra Jańczaka.
Wystąpi również młodzież z Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie, która pod kierunkiem pani Marii Drąg przygotowała prezentację multimedialną dotyczącą osoby bł. ks. Jerzego.
Serdecznie zapraszamy!

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...