Najbardziej aktualne informacje o nas znajdziesz na Facebooku

13 marca 2016 - ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE na w V Gdańskim Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym !!!


W dniach 12-13 marca 2016r. uczestniczyliśmy w V Gdańskim Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym. W konkursie wzięło udział ponad 20 chórów m.in. z Japonii, Litwy, Danii, Norwegii, Estonii, Szwecji, Czech i oczywiście z Polski.
Jury, w składzie: prof. Vytautas Miskinis, Rihards Dubra, Ambroż Ćopi , Jan Rybarski oraz prof. Grzegorz Rubin, przyznało nam BRĄZOWY DYPLOM , czyli
III MIEJSCE - :)

Podczas pobytu w Gdańsku wystąpiliśmy również w kościele św. Katarzyny, przy ul. Profesorskiej 3, z koncertem muzyki sakralnej.
Mieliśmy także wolny czas, podczas którego zwiedzaliśmy piękny Gdańsk oraz
odwiedzaliśmy historyczne miejsca, takie jak Stocznia Gdańska.
Zmęczeni, ale zadowoleni i w doskonałych nastrojach wróciliśmy do Warszawy. :)

17 stycznia 2016 - (niedziela) g. 18.45 Kościół pw Św. Ojca Pio ul. Gen. Fieldorfa 1 w Warszawie – zapraszamy na koncert kolęd!


W niedzielę 17 stycznia bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 18:00 wystąpimy z koncertem kolęd pt. „Zaśpiewam Jezuskowi”. Usłyszymy zarówno tradycyjne polskie kolędy jak i popularne zagraniczne utwory świąteczne, w ciekawych aranżacjach. Pozostając w atmosferze świąt, zapraszamy wszystkich serdecznie na to niezwykłe wydarzenie muzyczne.
Wstęp wolny!

6 grudnia 2015 - Kolejne koncerty z cyklu "Bóg, Honor, Ojczyzna"


W niedzielę 6 grudnia wystąpimy z dwoma koncertami. O godzinie 12.45 zapraszamy do kościoła garnizonowego p.w. św. o. Rafała Kalinowskiego w Warszawie-Rembertowie (ul. Czerwonych Beretów 3) na koncert poświęcony postaci św. Jana Pawła II i patriotycznym wątkom w jego życiorysie. Natomiast wieczorem, o godz. 19.45 zaśpiewamy w kościele garnizonowym p.w. św. Gabriela Archanioła w Zegrzu. Ten koncert poświęcony będzie postaci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W programie obu koncertów nie zabraknie pięknej (mamy nadzieję) muzyki, a także ciekawych zdjęć i tekstów, które złożą się na prezentację multimedialną przygotowaną przez młodzież.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod hasłem “Bóg, Honor, Ojczyzna”, poświęconych sylwetkom polskich duchownych - patriotów naszych czasów. Koncerty zorganizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Obrony Narodowej. Koncerty odbywają się bezpośrednio po mszy.
Wstęp wolny.

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...