Najbardziej aktualne informacje o nas znajdziesz na Facebooku

6 grudnia 2015 - Kolejne koncerty z cyklu "Bóg, Honor, Ojczyzna"


W niedzielę 6 grudnia wystąpimy z dwoma koncertami. O godzinie 12.45 zapraszamy do kościoła garnizonowego p.w. św. o. Rafała Kalinowskiego w Warszawie-Rembertowie (ul. Czerwonych Beretów 3) na koncert poświęcony postaci św. Jana Pawła II i patriotycznym wątkom w jego życiorysie. Natomiast wieczorem, o godz. 19.45 zaśpiewamy w kościele garnizonowym p.w. św. Gabriela Archanioła w Zegrzu. Ten koncert poświęcony będzie postaci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W programie obu koncertów nie zabraknie pięknej (mamy nadzieję) muzyki, a także ciekawych zdjęć i tekstów, które złożą się na prezentację multimedialną przygotowaną przez młodzież.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod hasłem “Bóg, Honor, Ojczyzna”, poświęconych sylwetkom polskich duchownych - patriotów naszych czasów. Koncerty zorganizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Obrony Narodowej. Koncerty odbywają się bezpośrednio po mszy.
Wstęp wolny.

29 listopada 2015 - Koncert z cyklu "Bóg, Honor, Ojczyzna"


W niedzielę 29 listopada o godz. 12.45 (bezpośrednio po mszy) zapraszamy do kościoła garnizonowego pw. św. Jana Pawła II w Warszawie-Wesołej na wyjątkowy, multimedialny koncert poświęcony postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego. W wykonaniu chóru kameralnego Ars Cantata Klubu Inteligencji Katolickiej pod dyrekcją Anny Celmer-Falkiewicz usłyszymy m. in. kompozycje Góreckiego, Świdra, Wichrowskiego, Jańczaka, de Marziego oraz “Motety” Karla Jenkinsa. Prezentację multimedialną przybliżającą sylwetkę Ojca Kolbego, patrioty i kapłana przedstawi młodzież z Centrum Edukacyjnego “Trampolina I” w Warszawie-Aninie pod kierunkiem ks. Adama Gołębiaka.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod hasłem “Bóg, Honor, Ojczyzna”, poświęconych sylwetkom polskich duchownych - patriotów naszych czasów. Koncerty zorganizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Obrony Narodowej. Wstęp wolny.

5 listopada 2015 - Dołącz do chóru kameralnego Ars Cantata!


Ars Cantata w Warszawie poszukuje sopranów, altów, tenorów i basów, chętnych do współpracy!

· lubisz śpiewać?
· śpiew jest Twoją pasją, którą chciałabyś/chciałbyś rozwijać?
· chcesz ćwiczyć swoje umiejętności w przyjaznym zespole oraz brać udział w ciekawych projektach muzycznych?

Jeśli tak to szukamy właśnie CIEBIE!

Wykształcenie muzyczne NIE jest wymagane, nie bój się! Wystarczy Twoja pasja i zaangażowanie!

Próby odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki w godzinach 18:30 - 20:30 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Jeśli jesteś chętna/chętny - prosimy o kontakt na [email protected]

Gotowi na przygodę?
Do zobaczenia na próbie!

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...