Najbardziej aktualne informacje o nas znajdziesz na Facebooku

28 kwietnia 2014r, godz. 19.30 - Koncert "Gaude Mater Polonia"


w parafii p.w. św. Jakuba Apostoła przy ul. Grójeckiej 38 wystąpiliśmy z koncertem pt.”Gaude Mater Polonia”. Koncert poświęcony był Janowi Pawłowi II jako zakończenie obchodów uroczystości kanonizacyjnych. W koncercie, który składał się z trzech części zaśpiewaliśmy utwory sakralne związane tematycznie z osobą Świętego, napisane ku jego czci, bądź takie, które sam Jan Paweł II szczególnie lubił.
Licznie zgromadzonym słuchaczom serdecznie dziękujemy!

6 kwietnia 2014, godz. 18.30 - Koncert pasyjny


Serdecznie zapraszamy na koncert pasyjny do jednej z najstarszych parafii warszawskich o ponad 600-letniej tradycji. Po wieczornej mszy św. wystąpimy z repertuarem muzyki polskiej, tematycznie związanej z okresem Wielkiego Postu. W programie muzyka dawna: „Psalmy” Mikołaja Gomółki do tekstów biblijnych w tłumaczeniu Jana Kochanowskiego, „Stabat Mater” Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego, a także kompozycje współczesne, m. in. Mariana Sawy, Mateusza Pospieszalskiego.
Wstęp wolny!

Zerzeń, kościół Wniebowzięcia NMP, ul. Trakt Lubelski 157

12 stycznia 2014, godz.12.00 - Koncert kolęd w Malborku


Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w ramach XXIII festiwalu “Boże Narodzenie w Sztuce”. Zaśpiewamy w kościele Miłosierdzia Bożego w Malborku (ul. Broniewskiego 10, Malbork-Wielbark) podczas mszy św. o godz.12.00. Po zakończeniu mszy św. wykonamy koncert kolęd. Zapraszamy serdecznie!

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...